O nás

Rádi bychom, aby se značka Orego reality stala synonymem profesionality a vysokého morálního kreditu jejích makléřů

Realitní kancelář Orego reality vznikla na podzim roku 2011 jako dlouho připravovaný projekt mateřské společnosti Orego finance. Jelikož jsou si obory financí a realit velmi blízké, chtěli jsme zúročit dlouholeté zkušenosti z oblasti financování bydlení při prodeji nemovitostí pod záštitou svojí vlastní značky.

Pro myšlenku vzniku nové realitní kanceláře jsme brzy získali podporu v řadách odborníků z oblasti realit, kteří doplnili potřebné know how a my jsme celý koncept mohli oficiálně zrealizovat. Výsledkem našeho snažení je společnost, která se svým pojetím realitních služeb v mnohých ohledech vymyká od zavedených praktik a trendů současného realitního trhu.

Naším cílem je naprostá spokojenost klienta

Naším cílem je naprostá spokojenost klienta. Rádi bychom, aby se značka Orego reality stala synonymem profesionality a vysokého morálního kreditu všech členů našeho týmů, kteří pro klienty zajišťují službu spojenou s prodejem nebo koupí jejich nemovitosti. Od prvního kontaktu s naším realitním makléřem až po podpis kupní smlouvy dbáme na vysokou úroveň našich služeb, které odpovídají vysokému standardu a očekávání náročné klientely.

Více o námi poskytovaných službách a jejich rozsahu se dozvíte v sekci Služby. Stejně tak bližší informace o stylu naší práce v oblasti financování bydlení naleznete v sekci Financování, popřípadě navštivte webové stránky www.oregofinance.cz.

Chci prodat nemovitost

Vyplňte a odešlete následedující formulář, budeme Vás obratem kontaktovat.

Kontakt

+420 777 678 440
e-mail: info@oregoreality.cz

Sídlo společnosti:
Klášterská 140
377 01 Jindřichův Hradec

Pobočka Jindřichův Hradec:
budova Komerční banky, 1. patro
Klášterská 140
377 01 Jindřichův Hradec

Pobočka České Budějovice:
Šumavská 26
370 01 České Budějovice

Pobočka Pelhřimov:
budova Komerční banky, 2. patro
Palackého 77
393 01 Pelhřimov

Partneři

Orego finance

Reality CZ a SK